Παρακολουθώντας συζήτηση Πορτοσάλτε – Βασιλακόπουλου τις προάλλες περί επερχόμενου [Οκτώβριος] νέου σκευάσματος της Pfizer και ακούγοντας τον πρώτο να δηλώνει ανυπόμονος …να το δοκιμάσει σκέφτομαι : γιατί ο “καλός συνάδελφος” [το λέω και ανατριχιάζω] να μην προσφέρει εαυτόν στον κύριο Μπουρλά ως εθελοντή – πειραματόζωο; Θα ήταν αυτό που λέμε a win-win situation. Η μάλλον …win-win-win : οι πιο κερδισμένοι θα ήμασταν εμείς.
Μπάη δε ουέη, συμφωνώ απολύτως, μα απολύτως, με το σχόλιο του χρήστη [Βλ. φωτογραφία κάτω]:
![](https://i0.wp.com/oannes.gr/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_2022-07-29-Marka2-on-Twitter.png?resize=500%2C657&ssl=1)
Discover more from OANNES
Subscribe to get the latest posts sent to your email.