Το λογύδριο, εμετικό ούτως ή άλλως όπως και το υφάκι της κυρίας, αποκτά ακόμα πιο αηδιαστική χροιά εκ του ότι, ως απεδείχθη, οι περισσότεροι απ’ την ομάδα των τσογλανακίων ήταν αλλοδαποί.
Από κει και πέρα, ως προς το ίδιο το συμβάν, και τους ΛΟΑΤΚΙ γενικότερα, έχοντας κουραστεί να επαναλαμβάνω τα ίδια, προτιμώ ένα μικρό απάνθισμα απ’ το Twitter.
![](https://i0.wp.com/oannes.gr/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-2024-03-10-at-17-40-28-4-Tetsui-on-X-Αλλοδαποί-τραμπουκίζουν-τρανς-τώρα-ο-ρατσισμός-είναι-από-ποιά-πλευρά-προς-ποιά-⁉️-Αριστοτελους-http.png?resize=598%2C510&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oannes.gr/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-2024-03-10-at-17-41-21-5-Trikalinos-on-X-Όταν-στα-γκέι-πραιντ-κατεβαίνεις-με-τέτοια-πανό-δεν-μπορείς-να-το-παίζεις-θύμα-Αριστοτελους-htt.png?resize=598%2C667&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oannes.gr/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-2024-03-10-at-18-02-49-rockos-on-X-@Tetsui_Ja-https-__t.co_w9cI0ejWzE-_-X.png?resize=598%2C355&ssl=1)
Αλλά και…
…And last but not least – όσο με βοηθούν τα κορακίστικά μου : Ο κυριούλης, κάτω, γίνεται απειλητικός στο τέλος ή μου φαίνεται;
(Visited 80 times, 1 visits today)
Discover more from OANNES
Subscribe to get the latest posts sent to your email.